کارگروه اطلاع رسانی

ایجاد شده در ۲۰ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۵۶:۵۵ قبل از ظهر

واحد اطلاع رسانی (شامل خبرنامه، روابط عمومی و سایت)

گروه خبرنامه: خبرنامه کمیته تحقیقات آخرین اخبار، تحوّلات و فعالیت های انجام شده توسط واحدهای کمیته تحقیقات دانشجویی را به اطلاع دانشجویان، اساتید و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی گناباد می رساند.

گروه روابط عمومی: بخشی از کمیته تحقیقات دانشجویی است که با هدف ایجاد پل ارتباطی میان کمیته و دانشجویان علاقه مند، همچنین معرفی هر چه بیشتر فعالیت ها و امکانات کمیته، جلب دانشجویان توانمند و اطلاع رسانی برنامه های آینده کمیته تحقیقات از طریق تهیه و توزیع پوستر، بنر و پمفلت ایجاد گشته است. اداره بورد کمیته با مطالب علمی تحقیقاتی، اعلام سمینار ها و جلسات علمی که قرار است توسط کمیته تحقیقات دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در ایام سال برگزار می گردد و ایجاد هماهنگی میان سایر واحدها و برقراری رابطه ای موثر با سایر مراکز علمی پژوهشی از دیگر فعالیت های گروه می باشد.

گروه سایت: بخشی است که دانشجویان می توانند با استفاده از اینترنت و بدون مراجعه به دفتر کمیته علاوه بر اطلاع یافتن از اخبار کمیته در برنامه های مختلف و کارگاه های گوناگون ثبت نام نمایند . همچنین فراخوان های کمیته و نشریه سیر دانش نیز در این بخش قابل دسترسی می باشد . اساتید و دانشجویان علاقمند می توانند پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارند.

آدرس سایت کمیته تحقیقات دانشجویی:Src.gmu.ac.ir

آدرس ایمیل کمیته تحقیقات دانشجویی: Src@gmu.ac.ir

شماره تلفن: ۵۷۲۲۵۰۲۷ یا ۵۷۲۲۳۰۲۸-۰۵۱ داخلی ۱۵۶

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس