کارگروه آموزشی

ایجاد شده در ۲۰ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۵۶:۲۱ قبل از ظهر

واحد آموزش (شامل کارگاه ها، همایش ها،جست و جو ی مقالات، تالیف و ترجمه و کمیته های علمی)

گروه کارگاه های آموزشی - پژوهشی

از اقدامات مهم و اساسی کمیته تحقیقات دانشجویی جهت توانمندسازی و آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با حوزه پژوهش و عمومی نمودن پژوهش در میان آنان برگزاری کارگاههای آموزشی و پژوهشی از قبیل کارگاههای روش تحقیق، آشنایی با Office، جست و جوی اطلاعات در اینترنت، پروپوزال نویسی ، مقاله نویسی، اخلاق در پژوهش، تدوین و طراحی پوستر، آموزش SPSS، خلاقیت و ... می باشد که واحد کارگاه های کمیته تحقیقات دانشجویی مسئولیت برگزاری آن را بر عهده دارد.برنامه کارگاه ها در ابتدای هر ترم تحصیلی با توجه به گروه های هدف تعیین شده و اعلام می گردد. مدرسین کارگاه ها از بین اساتید و دانشجویان مجرّب انتخاب می شوند.

گروه همایش ها: برگزاری کنگره ها جهت آشنایی دانشجویان با تازه ترین یافته های علمی در حوزه های گوناگون هم چنین راهنمایی دانشجویان در رابطه با نحوه ارائه مقالاتشان به همایش ها و انجام هماهنگی های مربوط به اعزام دانشجویان به همایش های مختلف و حمایت مالی از آنها در رابطه با ثبت نام، چاپ و طراحی پوستر، ایاب و ذهاب و... از جمله فعالیت های این واحد می باشد.

گروه کمیته های علمی: این گروه به منظور حمایت، تقویت وترویج فرهنگ و اخلاق علمی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، تقویت روحیه و بنیه علمی دانشجویان مستعد و توانمند و فراهم آوردن زمینه های مناسب برای فعالیت های جمعی علمی، همچنین بهره گیری از توانمندی و خلاقیت آنان در تحقق توسعه علمی و نهضت تولید علم و جنبش نرم افزاری تشکیل شده است. انجمنهای علمی دانشجویی متشکل از دانشجویان علاقه مند به مشارکت در فعالیت های علمی در یک دانشکده یا گروه آموزشی است. از جمله فعالیتهای علمی این گروه عبارتند از: مناظره و نقد علمی، هم اندیشی و نشستهای تخصصی، مطالعات و پژوهش های علمی، نشر و ترویج یافته های علمی، فعالیتهای کمک آموزشی، برگزاری دوره های آموزشی تکمیلی و تقویتی و تشکیل کارگاههای تخصصی، برگزاری و همکاری در اجرای جشنواره ها، کنفرانس ها و مسابقات علمی، تولید و انتشار نشریه علمی، کتاب و نشریات الکترونیکی، نرم افزارهای رایانه ای و فیلم های علمی – آموزشی، برنامه ریزی و اجرای بازدیدهای علمی از مراکز علمی، صنعتی و فناوری، اطلاع رسانی در خصوص کلیه فعالیتهای مرتبط با اهداف انجمن، حمایت و تشویق مادی و معنوی از ابتکارات، خلاقیتهای علمی، فعالیت های پژوهشی و اختراعات دانشجویان

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس